piątek, 17 maja 2019

Pokój średniego syna, czyli nastolatki w natarciu

Witajcie po długiej przerwie,

Dzisiaj pokażę Wam metamorfozę pokoju Mateusza, jego wcześniejszą wersje możecie zobaczyć tutaj.

 Obecny wystrój to kompromis pomiędzy  moimi sugestiami, a wyborami syna :) Mój 13latek ma swoje zdanie na każdy temat, najczęściej przeciwne do mojego, znacie to?:) Dlatego remont mocno przeciągnął się w czasie, trwał prawie rok, bo przecież nie można w krótkim czasie wybrać mebli, tapety, koloru ściany ... prawda? A już na pewno nie można przyznać rodzicom, że ich sugestie są słuszne... Idę o zakład, że mamy nastolatków zgodzą się tu ze mną :)

Tapetę zatem położyliśmy już w zeszłe wakacje, wymieniliśmy też wtedy łóżko, następnie przyszła kolej na biurko i regał... tegoroczny długi weekend majowy wykorzystaliśmy na pomalowanie ścian.
Szary to stalowe magnolie śnieżki, żółty: słoneczny blask dekorala.
Układ mebli to również pomysł syna, na początku zastanawiałam się, czy łóżko tak ustawione nie będzie za bardzo przeszkadzać, ale na razie jest ok.
Kable, przedłużacze i inne ustrojstwa komputerowo-elektroniczne, które są moją i pewno nie tylko moją zmorą, tutaj ukryłam w skrzyni drewnianej po jabłkach, do której przykręciliśmy kółka, aby było łatwo ją przesuwać.Jak widać na zdjęciach, syn jest fanem motoryzacji i czytania, czytania do tego stopnia, że uparł się na regał z biblioteczką tuż przy łóżku :)


Powiem szczerze, że wybitnie wymęczył mnie ten remont, a może bardziej negocjacje z nastolatkiem :), dobrze, że panowie nie lubią zmian, bo jest duża szansa, że ten stan pokoju będzie trwał dłuższy czas :)

A Wam jak się podoba?
Jesli macie pytania, oczywiście na wszystkie chętnie odpowiem:)
Pozdrawiam ciepło,

Ewa


9 komentarzy:

 1. Pokój wyszedł pięknie! Jest tak dostojnie i elegancko jak dla młodego człowieka. Myślę, że ten rok "walki" warty był efektu. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie, dostojnie tylko do zdjęć, na codzień syn stara się "udomowić" maksymalnie przestrzeń:))) Pozdrawiam ciepło :)))

   Usuń
 2. Ewa a biurko Matiego to ikea?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest biurko, łóżko, szafa i duże okna czyli wszystko, co nastolatkowi niezbędne jest do mieszkania w pokoju :) Bardzo mi się podoba układ oraz kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny pokój! Jest wsztystko, czego potrzeba nastolatkowi do funkcjonowania :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń